Advertising
Motociclist la spital, după ce a fost acroșat de o mașină, pe Calea Dumbrăvii

Motociclist la spital, după ce a fost acroșat de o mașină, pe Calea Dumbrăvii
Scris de Andra Marinescu Publicat: 7 mar. 2020, 18:44
Un sibian de 34 de ani, care circula pe motocicletă, a fost rănit după ce o mașină nu i-a acordat prioritate, pe Calea Dumbrăvii.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
- 08:02Vreme călduroasă, apoi furtuni puternice. ANM anunță ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone din țară
- 07:50Ce nu este bine să faci pe 24 iunie, de Nașterea Sfântului Ioan Botezătorul. Tradiții și superstiții de Sânziene
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























