Advertising
Peste 460 de angajați ai DGASPC și ai unităților de asistență medico - socială din Sibiu, testate pentru COVID-19
Peste 460 de angajați ai DGASPC și ai unităților de asistență medico - socială din Sibiu, testate pentru COVID-19
Scris de Andra Marinescu Publicat: 27 apr. 2020, 14:00
Peste 460 de persoane din județul Sibiu care lucrează în centrele pentru adulți și copii ale DGASPC Sibiu, precum și în unitățile de asistență medico-socială, au început să fie testate pentru coronavirus, încă de joi, 23 aprilie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























