Advertising
Un angajat al EcoSal și un beneficiar al Căminului pentru Persoane Vârstnice din Mediaș, infectați cu COVID-19. Primarul orașului: "Ancheta epidemiologică este în plină desfășurare!"

Un angajat al EcoSal și un beneficiar al Căminului pentru Persoane Vârstnice din Mediaș, infectați cu COVID-19. Primarul orașului: "Ancheta epidemiologică este în plină desfășurare!"
Scris de Andra Marinescu Publicat: 5 mai 2020, 16:44
Șase medieșeni sunt infectați cu COVID-19. Situația este atât mai îngrijorătoare, arată primarul Mediașului, Gheorghe Roman, cu cât unul dintre ei este de la Căminul pentru Persoane Vârstnice administrat de către Asociația "Sfântul Mihail Mărturisitorul", iar altul este un angajat al Societății EcoSal.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























