Advertising
ADOLESCENȚI DE 15 ANI, ÎN AREST LA DOMICILIU DUPĂ CE AU FURAT O MAȘINĂ. DE UNDE AU SUSTRAS CHEILE

ADOLESCENȚI DE 15 ANI, ÎN AREST LA DOMICILIU DUPĂ CE AU FURAT O MAȘINĂ. DE UNDE AU SUSTRAS CHEILE
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 13 iun. 2025, 19:45
Trei băieți de 15 ani au fost plasați în arest la domiciliu, fiind acuzați că au furat cheia unei mașini dintr-un vestiar și apoi au sustras autoturismul din parcarea unei săli de fitness din București.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























