Advertising
Amenzi de 43.000 de lei, aplicate de Garda de Mediu Sibiu

Amenzi de 43.000 de lei, aplicate de Garda de Mediu Sibiu
Scris de Andra Marinescu Publicat: 21 iun. 2020, 17:46
Garda Națională de Mediu - Comisariatul Județean Sibiu, împreună cu reprezentanți ai Inspectoratului de Poliție al Județului Sibiu, a descins, în perioada 27 mai – 4 iunie, într-o zonă mărginașă a localității Rusciori din comuna Șura Mică, zonă identificată ca fiind tradițională în practici de ardere și abandonare a deșeurilor.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
- 10:45Maia Sandu atac dur: proiectul unirii cu România, „o operațiune de discreditare orchestrată de un agent al Moscovei”
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News

























