Advertising
Dezastru în buzunarele românilor. Energia, cu 125% mai scumpă față de anul trecut - INS

Dezastru în buzunarele românilor. Energia, cu 125% mai scumpă față de anul trecut - INS
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 2 dec. 2022, 12:22
În octombrie 2022, comparativ cu octombrie 2021, prețurile producției și furnizării de energie electrică şi termică, gaze, apă caldă şi aer condiţionat au crescut cel mai mult, cu 126,5%, a anunțat Institutul Național de Statistică.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























