Advertising
Florin Cîțu dă vina pe USR-PLUS pentru situația din valul 4: ”Ministerul Sănătății era la cineva în administrare”

Florin Cîțu dă vina pe USR-PLUS pentru situația din valul 4: ”Ministerul Sănătății era la cineva în administrare”
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 1 oct. 2021, 09:42
Premierul Florin Cîțu a declarat, joi seară, că foștii miniștri ai Sănătății și fostul vicepremier din USR-PLUS sunt responsabili pentru situația în care se află sistemul sanitar în valul 4 al pandemiei.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:07Polițiștii care l-au găsit pe Alexandru, un băiețel de 5 ani din Sibiu, au fost recompensați
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























