Advertising
Fost ministru al Educației: Sistemul de învăţământ a fost permanent ultimul trimis pe listă. Profesorii se simt acum în situaţia să se fi umplut paharul

Fost ministru al Educației: Sistemul de învăţământ a fost permanent ultimul trimis pe listă. Profesorii se simt acum în situaţia să se fi umplut paharul
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 23 mai 2023, 08:18
Fostul ministru al Educaţiei Ecaterina Andronescu afirmă luni despre greva generală din educaţie că sistemul de învăţământ a fost permanent ultimul trimis pe listă iar profesorii se simt acum în situaţia să se fi umplut paharul.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:26Călin Georgescu: Poporul român astăzi are nevoie de rost, pace și prosperitate. Acesta este destinul
- 19:30Miron Mitrea: „Asistăm la cel mai mare jaf la care a fost supusă România în ultimii 36 de ani”
- 16:49Un elicopter al gigantului saudit Aramco s-a prăbușit la vest de Ormuz. 14 oameni au murit
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News

























