Advertising
Gurean amendat cu 1.500 de lei, după ce a transportat ilegal lemne

Gurean amendat cu 1.500 de lei, după ce a transportat ilegal lemne
Scris de Andra Marinescu Publicat: 24 iun. 2020, 13:30
Un gurean de 31 de ani a fost amendat cu 1.500 de lei, după ce a fost surprins de polițiști transportând lemne ilegal.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
- 10:45Maia Sandu atac dur: proiectul unirii cu România, „o operațiune de discreditare orchestrată de un agent al Moscovei”
- 10:18Nicușor Dan ar putea desemna premierul astăzi: când va fi votul în Parlament
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News

























