Advertising
Ludovic Orban, ironic la adresa lui Florin Cîțu: "În curând o să mi se spună că eu sunt de vină din cauza lui Cîțu că a băut acum 20 de ani"

Ludovic Orban, ironic la adresa lui Florin Cîțu: "În curând o să mi se spună că eu sunt de vină din cauza lui Cîțu că a băut acum 20 de ani"
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 13 aug. 2021, 10:08
Ludovic Orban a vorbit despre scandalul în care este implicat Florin Cîțu în acest moment. Șeful PNL susține că nu a știut de condamnarea lui Cîțu deși ar fi trebuit să fie informat.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:07Polițiștii care l-au găsit pe Alexandru, un băiețel de 5 ani din Sibiu, au fost recompensați
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























