Advertising
Nouă elevi de la "Goga", suspecți de gripă și izolați la domiciliu, după ce au fost într-o tabără la Păltiniș

Nouă elevi de la "Goga", suspecți de gripă și izolați la domiciliu, după ce au fost într-o tabără la Păltiniș
Scris de Andra Marinescu Publicat: 20 feb. 2020, 20:20
Nouă elevi din clasa I C a Colegiului Național "Octavian Goga" din Sibiu sunt izolaţi la domiciliu, fiind cazuri de suspiciune de gripă.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























