Advertising
Nouă funcție pentru utilizatorii Apple! Sistem de comunicare prin satelit pentru ultimul model de iPhone

Nouă funcție pentru utilizatorii Apple! Sistem de comunicare prin satelit pentru ultimul model de iPhone
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 11 nov. 2022, 12:30
Apple va investi sume importante de bani în Emergency SOS, sistemul de comunicare prin satelit pentru iPhone 14, care urmează a fi disponibil cândva în luna noiembrie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























