Advertising
Premierul Cîțu: „Românii au înţeles că singura soluţie de ieşire din pandemie o reprezintă vaccinarea”

Premierul Cîțu: „Românii au înţeles că singura soluţie de ieşire din pandemie o reprezintă vaccinarea”
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 16 mai 2021, 10:22
Premierul Florin Cîțu a susținut o scurtă declarație, sâmbătă seara, înainte de a asista la spectacolul ”Dineu cu proşti”, de la Teatrul Naţional din București. Șeful Executivului a insistat asupra faptului că singura soluție pentru revenirea la normalitate este vaccinarea împotriva SARS-COV-2.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:07Polițiștii care l-au găsit pe Alexandru, un băiețel de 5 ani din Sibiu, au fost recompensați
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























