Advertising
Sibiancă de 65 de ani, diagnosticată pozitiv cu coronavirus, a murit

Sibiancă de 65 de ani, diagnosticată pozitiv cu coronavirus, a murit
Scris de Andra Marinescu Publicat: 30 mar. 2020, 20:54
O femeie de 65 de ani, din județul Sibiu, diagnosticată pozitiv cu coronavirus, a murit, în cursul zilei de astăzi.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























