Advertising
Miron Mitrea, despre MEGA-dosarul șpăgii de 20 de milioane de euro de la Otopeni: „Rareș Bogdan a fost ținta”

Miron Mitrea, despre MEGA-dosarul șpăgii de 20 de milioane de euro de la Otopeni: „Rareș Bogdan a fost ținta”
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 10 apr. 2023, 08:56
Consultantul politic este de părere că ținta a fost Rareș Bogdan
Citește și
- 11:31Președintele Israelului vine în România. Isaac Herzog va fi primit la Cotroceni și va vorbi în Parlament
- 08:28Nicușor Dan participă la reuniunea din Polonia. Care este miza discuțiilor
- 08:16Liderii PSD au ieșit la atac după negocierile eșuate. Atac dur la adresa lui Bolojan: „Își bate joc de români!”
- 23:27Lider PSD: ”Domnule Bolojan, aţi mințit din nou! L-aţi minţit de două ori pe preşedintele României”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News

























