Advertising
Glumă à la Ambasada Suediei: „La Mulți Ani, România! Ți-am luat un tort de la Ikea”

Glumă à la Ambasada Suediei: „La Mulți Ani, România! Ți-am luat un tort de la Ikea”
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 1 dec. 2019, 14:43
„La Mulți Ani, România! Ți-am luat un tort de la Ikea”
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
- 10:09Greșeala banală care îi poate lăsa pe șoferi fără certificatul de înmatriculare: amenda poate trece de 1.600 de lei
- 08:06Atac american în Caraibe: doi bărbați au murit după ce o ambarcațiune suspectată de trafic de droguri a fost lovită - VIDEO
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























