Advertising
Recomandarea lui Isărescu pentru perioada de criză: „Un ceai de tei” - Declarații uluitoare: „Un rău nu vine niciodată singur”

Recomandarea lui Isărescu pentru perioada de criză: „Un ceai de tei” - Declarații uluitoare: „Un rău nu vine niciodată singur”
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 12 mai 2022, 12:14
Guvernatorul BNR - Mugur Isărescu le recomandă românilor să se calmeze cu un ceai de tei când aud informații despre explozia prețurilor. Isărescu spune că mesajele publice trebuie să fie mai moderate și avertizează că „un rău nu vine niciodată singur”.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 17:57Coșmar în Iași! O femeie chemată la curățenie susține că a fost bătută, sechestrată și violată
- 16:38Televiziunea Poporului, sancționată din nou de CNA pentru că este alături de suveraniști. Presiunile la adresa postului Realitatea PLUS continuă
- 16:23Alertă în România! Două avioane de luptă au decolat de urgență, iar populația din Tulcea a primit mesaj RO-Alert
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























