Actualitate· 1 min citire

A început să ningă pe Valea Oltului

A început să ningă pe Valea Oltului

A început să ningă pe Valea Oltului

Realitatea de Sibiu
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 28 dec. 2019, 15:13

Șoferii sunt atenționați să circule cu viteză redusă

A început să cadă zăpadă pe Valea Oltului, în această după amiază.

Polițiștii Serviciului Rutier acționează pentru supravegherea traficului rutier în noile condiții.

Agentii le recomandă soferilor să adapteze viteza autovehiculelor pentru a păstra o distanță suficientă față de vehiculul din față.

Vâlcea se află sub incidența codului galben de ninsoare/gheaţă, în vigoare până duminică, ora 20:00

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate