Advertising
Al doilea angajat al Serviciului de Evidență a Persoanelor din Sibiu, depistat pozitiv cu coronavirus

Al doilea angajat al Serviciului de Evidență a Persoanelor din Sibiu, depistat pozitiv cu coronavirus
Scris de Andra Marinescu Publicat: 23 apr. 2020, 19:43
Încă un angajat al Serviciului Public Comunitar de Evidență a Persoanelor al Municipiului Sibiu a fost depistat pozitiv cu noul coronavirus.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:22Elon Musk, recul financiar uriaș: acțiunile Tesla și SpaceX îl trag în jos
- 09:27Canicula pune stăpânire pe România! Temperaturile urcă până la 35 de grade și apare prima noapte tropicală în Capitală
- 08:38Șoc în Franța! Un bărbat a pierdut 13 milioane de euro la Loto pentru că nu și-a revendicat premiul
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























