Actualitate· 1 min citire

Autoturism în flăcări, pe A1, spre Sebeș

Autoturism în flăcări, pe A1, spre Sebeș

Autoturism în flăcări, pe A1, spre Sebeș

Realitatea de Sibiu
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 9 ian. 2020, 20:33

Nu au fost victime

Un autoturism a luat foc, joi, pe A1, pe sensul de mers spre Sebeș.

La fața locului a intervenit ISU Sibiu, cu un echipaj de pompieri militari și o autospecială de stingere cu apă și spumă
"Incendiul care se manifesta generalizat la întreg autoturismul a fost localizat de către pompierii militari sibieni și lichidat", spune Alina Voina, purtătorul de cuvânt al ISU SIbiu.
Potrivit acesteia, nu au fost înregistrate victime.

Distribuie articolul

Mai multe articole despre

Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate