Advertising
Carburanții s-au scumpit din nou! Compensarea de 50 de bani, valabilă doar două luni

Carburanții s-au scumpit din nou! Compensarea de 50 de bani, valabilă doar două luni
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 28 oct. 2022, 09:44
Șoferii din țara noastră mai beneficiază doar două luni de schema de compensare cu 50 de bani pe litrul de carburant! Cu toate acestea, prețurile la pompă continuă să crească, iar litrul de motorină a depășit din nou pragul de 8,5 lei. Și prețul benzinei este acum mai mare.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News



























