Advertising
Cod galben emis de ANM - 13 județe sunt afectate de avertizarea meteorologică

Cod galben emis de ANM - 13 județe sunt afectate de avertizarea meteorologică
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 1 nov. 2022, 09:08
Administraţia Naţională de Meteorologie (ANM) a emis marţi dimineaţa mai multe atenţionări nowcasting Cod galben de ceaţă densă valabile în următoarele ore în zone şi localităţi din 13 judeţe.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























