Advertising
Daniela Cîmpean, președintele CJ Sibiu, a revenit la birou, după ce a stat în izolare 14 zile

Daniela Cîmpean, președintele CJ Sibiu, a revenit la birou, după ce a stat în izolare 14 zile
Scris de Andra Marinescu Publicat: 23 mar. 2020, 15:39
Daniela Cîmpean, președintele Consiliului Județean Sibiu, a revenit, astăzi, la birou. Cîmpean a stat în izolare timp de două săptămâni, după ce a participat la o ședință unde a fost și parlamentarul Vergil Chițac, testat pozitiv cu noul coronavirus.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:48Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 08:02Vremea se schimbă brusc în România. Vin ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone
- 22:41Premierul desemnat, Adrian Veștea, la Realitatea Plus: „N-a fost chiar ușor să iau această decizie, mai ales că propunerea a venit destul de târziu”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News

























