Advertising
De ce ne stresează ziua de luni

De ce ne stresează ziua de luni
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 19 dec. 2022, 04:19
Unii psihoterapeuți afirmă că persoanele care resimt ziua de luni într-un mod negativ sunt de fapt nemulțumite de propriul mod de viață, de propriul serviciu sau chiar de familie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























