Advertising
De ce nu e bine să aerisim locuința iarna. Pericolul la care ne expunem

De ce nu e bine să aerisim locuința iarna. Pericolul la care ne expunem
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 16 oct. 2022, 16:00
Specialiștii ne avertizează să nu aerisim locuința în serile de iarnă. Motivul este că în sezonul rece, nivelul poluării este foarte ridicat, astfel când credem că deschidem geamul pentru mai mult aer curat, nu facem decât să ne intoxicăm.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
- 10:09Greșeala banală care îi poate lăsa pe șoferi fără certificatul de înmatriculare: amenda poate trece de 1.600 de lei
- 08:06Atac american în Caraibe: doi bărbați au murit după ce o ambarcațiune suspectată de trafic de droguri a fost lovită - VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























