Advertising
Guvernul anunta ca peste 250.000 de elevi vor primi tablete gratuite

Guvernul anunta ca peste 250.000 de elevi vor primi tablete gratuite
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 8 mai 2020, 13:57
Guvernul anunta ca peste 250.000 de elevi vor primi tablete gratuite
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 10:48Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 08:02Vremea se schimbă brusc în România. Vin ploi torențiale, vijelii și grindină în mai multe zone
- 22:41Premierul desemnat, Adrian Veștea, la Realitatea Plus: „N-a fost chiar ușor să iau această decizie, mai ales că propunerea a venit destul de târziu”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News

























