Advertising
Lovitură pentru românii cu autoturisme electrice Tesla. De săptămâna viitoare vor plăti taxa de încărcare

Lovitură pentru românii cu autoturisme electrice Tesla. De săptămâna viitoare vor plăti taxa de încărcare
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 3 mar. 2023, 08:17
Începând de săptămâna viitoare, va fi introdusă o taxă pentru a-i face pe șoferi să elibereze imediat stația, după ce mașina s-a încărcat
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























