Advertising
Ministerul Finanțelor anunță că au mai conectat 150.000 de case de marcat și pentru asta au încasat 173 de milioane de lei din PNRR

Ministerul Finanțelor anunță că au mai conectat 150.000 de case de marcat și pentru asta au încasat 173 de milioane de lei din PNRR
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 28 oct. 2022, 10:15
Joi, 27.10.2022, Ministerul Finanțelor a încasat suma de 173 milioane de lei, ca urmare a îndeplinirii obiectivului de conectare a 150.000 de case de marcat la sistemul informatic al Agenției Naționale de Administrare Fiscală.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























