Advertising
Ministrul Mediului nu vede criza lemnelor de foc: „S-a pus în vânzare mai mult lemn ca în 2021”

Ministrul Mediului nu vede criza lemnelor de foc: „S-a pus în vânzare mai mult lemn ca în 2021”
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 10 ian. 2023, 09:24
Ministrul precizează că ”se găsesc lemne de foc pe piaţă”
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























