Advertising
Noi contracte, de peste jumătate de miliard de lei, semnate pentru eficientizare energetică

Noi contracte, de peste jumătate de miliard de lei, semnate pentru eficientizare energetică
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 14 dec. 2022, 09:39
Cseke Attila, ministrul dezvoltării, lucrărilor publice și administrației, a semnat 73 de noi contracte finanțate prin componenta C5 – Valul Renovării din Planul Național de Redresare și Reziliență.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























