Advertising
Noua ordonanță din energie | Chiriașii, puși să aleagă: facturi mai mari sau chirii mai scumpe

Noua ordonanță din energie | Chiriașii, puși să aleagă: facturi mai mari sau chirii mai scumpe
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 25 nov. 2022, 11:04
Noua ordonanță din energie scumpește chiriile pentru românii care închiriază la negru! Asta din cauza unui amendament care schimbă complet situația actuală și permite aplicarea plafonării doar pentru un singur loc de consum.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:11ANAF trimite notificări în toată țara! Românii cu venituri din străinătate, obligați să depună Declarația Unică
- 10:19Cod galben de caniculă și furtuni în mai multe regiuni. ANM anunță temperaturi de până la 35 de grade
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























