Advertising
Singurele roșii pe care este bine să le mănânci în extrasezon

Singurele roșii pe care este bine să le mănânci în extrasezon
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 15 nov. 2022, 08:07
Pe măsură ce toamna își intră în drepturi, unele fructe și legume își pierd din prospețime, pentru că ne apropiem de sfârșitul sezonului lor. Este valabil și pentru roșii, care sunt în cea mai bună formă în lunile iunie-iulie. La sfârșitul toamnei vei găsi în supermarketuri doar acel gen de roșii palide, apoase, fără aromă, care nu au decât o vagă asemănare cu gustul pe care ți-l dorești, potrivit divahair.ro.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























