Advertising
Doi sibieni, sancționați de polițiști în timp ce comercializau, fără drept, petarde și artificii, în Piața Cibin

Doi sibieni, sancționați de polițiști în timp ce comercializau, fără drept, petarde și artificii, în Piața Cibin
Scris de Andra Marinescu Publicat: 31 dec. 2019, 13:23
În această perioadă, polițiștii specializați din cadrul Serviciului Arme, Explozivi și Substanțe Periculoase Sibiu desfășoară ample activități în baza planului național „Foc de artificii”
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























