Advertising
Două femei, la spital, după ce au fost rănite într-un accident în Sibiu. Șoferul vinovat era băut

Două femei, la spital, după ce au fost rănite într-un accident în Sibiu. Șoferul vinovat era băut
Scris de Andra Marinescu Publicat: 27 dec. 2019, 18:59
Toți cei implicați în evenimentul rutier sunt sibieni
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























