Advertising
Garda de Mediu Sibiu a dat amenzi de 32.000 de lei în doar două zile

Garda de Mediu Sibiu a dat amenzi de 32.000 de lei în doar două zile
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 18 sept. 2020, 11:46
Au fost constatate mai multe deficiențe la operatori economici autorizați
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 10:11 Când va decide Germania dacă introduce sau nu serviciul militar obligatoriu
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























