Actualitate· 1 min citire

Încă trei decese în România, în Neamț și Suceava

Încă trei decese în România, în Neamț și Suceava

Încă trei decese în România, în Neamț și Suceava

Realitatea de Sibiu
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 25 mar. 2020, 23:08

Numărul persoanelor decedate pe teritoriul României a ajuns la 17

În această seară au fost raportate încă 3 decese confirmate cu COVID-19.

Un bărbat, 63 ani, din judetul Neamt, internat la Spitalul Clinic de Boli Infecțioase Iași în  sectia de  ATI, confirmat pozitiv în data de  21.03.2020

O femeie, 70 ani, din judetul Suceava, internata in SJU Suceava, confirmată pe data de 25.03.2020

O femeie, 70 ani, din judetul Suceava, internata în SJU Suceava, confirmată pe data de 25.03.2020

Numărul persoanelor decedate pe teritoriul României a ajuns la 17.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate