Advertising
Marcel Ciolacu, primul mesaj după externarea din spital: „Sunt bine. Totul este în regulă. Mă întorc la treabă”

Marcel Ciolacu, primul mesaj după externarea din spital: „Sunt bine. Totul este în regulă. Mă întorc la treabă”
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 10 mai 2020, 21:20
Președintele interimar al PSD Marcel Ciolacu a dat asigurări că se simte bine și se va întoarce „la treabă” și a mulțumit pentru mesajele de susținere după ce i s-a făcut rău la conferința de presă de la sediul din Kiseleff.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:35Zelenski anunță lovituri la sute de kilometri în Rusia: Ucraina a atacat un depozit de petrol și două rafinării
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























