Advertising
Opt copii diagnosticați pozitiv cu coronavirus, internați la Spitalul de Pediatrie din Sibiu

Opt copii diagnosticați pozitiv cu coronavirus, internați la Spitalul de Pediatrie din Sibiu
Scris de Andra Marinescu Publicat: 9 apr. 2020, 14:27
Potrivit conducerii Spitalului de Pediatrie, în total sunt internați 11 copii, opt dintre ei pozitivi cu COVID-19, iar trei fiind suspecți. Un copil a primit astăzi testul negatib, iar ceilalți doi așteaptă încă rezultatele.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























