Advertising
SARS-COV-2 închide Secția de Neurologie a Spitalului Județean din Sibiu

SARS-COV-2 închide Secția de Neurologie a Spitalului Județean din Sibiu
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 11 nov. 2020, 18:18
Aici s-au îmbolnăvit 21 de angajaţi şi 12 pacienţi
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 16:07Polițiștii care l-au găsit pe Alexandru, un băiețel de 5 ani din Sibiu, au fost recompensați
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























