Advertising
Tragedie în Constanța: o femeie a murit după ce a căzut de la etaj. Poliția a deschis o anchetă

Tragedie în Constanța: o femeie a murit după ce a căzut de la etaj. Poliția a deschis o anchetă
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 17 mar. 2026, 16:07
O femeie și-a pierdut viața după ce ar fi căzut de la un etaj superior al unui bloc din cartierul Tomis Nord, în Constanța. Polițiștii au deschis o anchetă pentru a stabili exact ce s-a întâmplat.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
- 10:57Moscova susține că a respins un atac record cu peste 600 de drone ucrainene: Moscova, Tula și Crimeea, vizate VIDEO
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























