Advertising
38 de persoane izolate la domiciliu, după decesul sibiencei moarte din cauza coronavirusului
38 de persoane izolate la domiciliu, după decesul sibiencei moarte din cauza coronavirusului
Scris de Andra Marinescu Publicat: 31 mar. 2020, 16:30
Prefectul județului Sibiu a dispus către Direcția de Sănătate Publică efectuarea de verificări și efectuarea anchetei epidemiologice în urma decesului femeii de 65 de ani din județul Sibiu.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























