Advertising
Al 17-lea deces înregistrat în județul Sibiu, din cauza COVID-19. E vorba despre un bărbat de 61 de ani

Al 17-lea deces înregistrat în județul Sibiu, din cauza COVID-19. E vorba despre un bărbat de 61 de ani
Scris de Andra Marinescu Publicat: 26 apr. 2020, 19:30
Bărbatul suferea și de boală hepatică, hernie de disc și colecistectomie.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 11:40Germania înregistrează un val de recruți! Interesul pentru armată crește brusc după noul program militar
- 10:43Descinderi și controale în Complexul Dragonul Roșu. Comercianții de echipamente, verificați de autorități
- 10:22Elon Musk, recul financiar uriaș: acțiunile Tesla și SpaceX îl trag în jos
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























