Advertising
Al treilea deces din cauza gripei, la Sibiu. Femeia de 38 de ani din Vurpăr nu era vaccinată antigripal

Al treilea deces din cauza gripei, la Sibiu. Femeia de 38 de ani din Vurpăr nu era vaccinată antigripal
Scris de Andra Marinescu Publicat: 3 feb. 2020, 16:36
Până în acest moment, în județul Sibiu au fost confirmate cu laboratorul șase cazuri de gripă, dintre care trei s-au soldat cu deces.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























