Advertising
Anunț pentru români. Ce se întâmplă cu gazele naturale care vin prin Ucraina

Anunț pentru români. Ce se întâmplă cu gazele naturale care vin prin Ucraina
Scris de Realitatea de Sibiu Publicat: 1 mar. 2022, 08:05
Ministrul Energiei, Virgil Popescu, a anunțat luni că situaţia din Ucraina nu pune în pericol aprovizionarea României şi a statelor membre UE cu gaze naturale, dar că trebuie căutate soluţii pentru iarna viitoare.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























