Advertising
Brazi abandonați pe Valea Mancului

Brazi abandonați pe Valea Mancului
Scris de Andra Marinescu Publicat: 6 dec. 2019, 13:53
Pomii de Crăciun au fost predați în custodia O.S. Valea Sadului pentru a fi valorificați
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:21Caz cutremurător în Italia: mamă și fiică româncă, găsite moarte într-un apartament din Torino
- 11:05Subiecte la Evaluarea Națională 2026: elevii ar fi avut texte literare și cerință de rezumat la română
- 10:25Călătorie de coșmar spre Varna și Istanbul: trenul plecat din București a mers 115 kilometri în șase ore. Locomotiva a luat foc
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























