Advertising
Continuă montarea dispozitivelor cu gel dezinfectant la scările de bloc din Sibiu

Continuă montarea dispozitivelor cu gel dezinfectant la scările de bloc din Sibiu
Scris de Andra Marinescu Publicat: 15 apr. 2020, 15:53
Primăria Sibiu a demarat luni, 13 aprilie acțiunea de montare a dispozitivelor cu gel dezinfectant la intrarea în scările de bloc din municipiul Sibiu. Aceste aparate au capacitatea de 600 de ml și sunt instalate la intrarea în scară, pe interior, pentru ca doar locatarii să aibă acces la acestea.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























