Advertising
CORONAVIRUS. ULBS a construit o stație de decontaminare pe care a donat-o Spitalului Județean Sibiu

CORONAVIRUS. Profesorii ULBS au construit o stație de decontaminare pe care au donat-o Spitalului Județean Sibiu
Scris de Andra Marinescu Publicat: 8 apr. 2020, 13:51
Profesorii Facultății de Inginerie din cadrul Universității "Lucian Blaga" din Sibiu au construit și donat SCJU Sibiu o stație de decontaminare cu produse biocide, ajutând, astfel, unitatea sanitară.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























