Advertising
Dosar penal pentru un tânăr din Arpașu de Jos care a condus o mașină fără a avea permis

Dosar penal pentru un tânăr din Arpașu de Jos care a condus o mașină fără a avea permis
Scris de Andra Marinescu Publicat: 10 dec. 2019, 20:26
Un tânăr de 24 de ani din Arpașu de Jos s-a ales cu dosar penal după ce a fost suprins de polițiști la volan, pe DN1, deși nu deține permis de conducere
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News


























