Actualitate· 1 min citire

Locuitorii din Poienița vor rămâne, miercuri, fără curent electric

Locuitorii din Poienița vor rămâne, miercuri, fără curent electric

Locuitorii din Poienița vor rămâne, miercuri, fără curent electric

Scris de Andra Marinescu Publicat: 10 dec. 2019, 20:33

Locuitorii din satul Poienița vor rămâne miercuri, 11 decembrie, fără curent electric

Locuitorii din satul Poienița vor rămâne miercuri, 11 decembrie, fără curent electric. 

Potrivit Surcursalei de Distribuție a Energiei Electrice Sibiu, în localitate se va întrerupe furnizarea energiei electrice, între orele 9 - 16, pentru efectuarea unor lucrări programate.
"În cazul apariţiei unor situaţii neprevăzute, lucrările pot fi reprogramate. Informaţii actualizate despre întreruperile programate sunt disponibile şi pe pagina de web a societăţii: www.sdeets.ro rubrica „Întreruperi programate - SDEE Sibiu” sau la „Call Center”, telefon 0800-801-929", anunță Sucursala de Distribuție a Energiei Electrice Sibiu.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate