Actualitate· 1 min citire

Mai mulți locuitori din județul Sibiu rămân, marți, fără curent electric

Mai mulți locuitori din județul Sibiu rămân, marți, fără curent electric

Mai mulți locuitori din județul Sibiu rămân, marți, fără curent electric

Scris de Andra Marinescu Publicat: 16 dec. 2019, 21:22

În cazul apariţiei unor situaţii neprevăzute, lucrările pot fi reprogramate

Locuitorii din mai multe localități din județul Sibiu vor rămâne, marți, 17 decembrie, fără curent electric. 

Potrivit Sucursalei de Distribuție a Energiei Electrice Sibiu, furnizarea energiei electrice va fi întreruptă pentru efectuarea unor lucrări programate, după cum urmează: orele 12 - 17 în Agnita, pe străzile Bisericii, Floreasca, Progrăzii și Grivița; orele 9.30 - 16.30 pe străzile Principală în Nocrich, Alțâna, și Roșia; orele 9 - 11 în Orlat, nr. 72 - 567, 584 - 661 și 695 - 713.
În cazul apariţiei unor situaţii neprevăzute, lucrările pot fi reprogramate.
Informaţii actualizate despre întreruperile programate sunt disponibile şi pe pagina de web a societăţii: www.sdeets.ro rubrica „Întreruperi programate - SDEE Sibiu” sau la „Call Center”, telefon 0800-801-929.

Distribuie articolul

Urmărește știrile Realitatea de Sibiu și pe Google News

Mai multe știri din Actualitate